שחקנים, ניצבים, אנשי צוות
ושאר נותני השירות להפקה,
זה המקום בשבילכם להיחשף
ישירות למפיקים ומלהקות
ולהרחיב את קהל הלקוחות שלכם!

האתר הוקם מתוך רצון לעזור לכל הצדדים בהפקות קולונוע וטלוויזיה להשלים את צוות ההפקה בצורה הכי טובה ויעילה שאפשר. למלהקים/ות למצוא שחקנים/שחקניות וניצבים/ות ישירות מולם/ן, לחברות הפקה למצוא אנשי/ות צוות ושירותי הפקה שונים. כמובן לאותם/ן שחקנים/ות , ביטים/ות, ניצבים/ות למצוא עבודה בין הם מיוצגים בסוכנות או לא. קאסט, אנשי/ות צוות, שלל שירותי הפקה, הכל מרוכז במקום אחד, נגיש ונוח

 האתר אינו מתפקד כסוכנות ואיננו לוקחים חלק פעיל במציאת עבודה לרשומים באתר.

 האתר משמש כפלטפורמה לחיבור בין שני הצדדים: המלהק והמלוהק, באופן ישיר בלי מתווכים ומאפשר לכל מלהק/ת במאי/ת, מפיק/ה, סטודנטים/ות לקולנוע ועוד לחפש את כל מה שהם/ן צריכים/ות להפקה שלהם/ן וזאת עפ"י דרישות ספציפיות בחיפוש מהיר ויעיל לפי רשימה ארוכה של קריטריונים רלוונטים לתפקידים השונים. 

מהצד השני, שחקנים/ות , ניצבים/ות , נותני שירות, אנשי ונשות צוות, מקבלים/ות חשיפה לכל אלו שמחפשים לאייש את ההפקה שלהם/ן וכך להרחיב את מעגל התעסוקה שלהם בתעשייה.

 באתר תוכלו להיכנס לכרטיסי החברים/ות , לראות את הפרטים המלאים שלהם/ן, לצפות בתמונות ובקטעי שואוריל וליצור עמם/ן קשר מהיר .

 כמו כן תוכלו לסמן את הבחירות שלכם/ן וליצור רשימה מסודרת אותה תוכלו לשמור, להדפיס או לשלוח במרוכז לאחרים.

 באתר ישנה מחלקה מיוחדת לליהוק של ילדים ונוער. ההרשמה של קטינים מתחת לגיל 18 מותנת באישור הורים ואימות שנעשה על ידי מנהלי האתר.

חשוב לנו להדגיש כי אתר 505 אינו גובה אחוזים או כל עמלה משכר העבודה המוצע כמו כן אינו מתערב בדרך כל שהיא בין הצעת העבודה לבין מקבלי העבודה ואין צורך לחתום על כל הסכם או חוזה בין אתר 505 למשתמש בשרותיו ובכל זמן נתון יוכל המשתמש להקפיא את החברות או להתנתק מהאתר.

האתר מספק את הפלטפורמה לקישור ישיר וקל בין שני הצדדים. חברות ההפקה והמלהקות יכולים למצוא באתר את כל מה שהם צריכים להפקה מרוכז במקום אחד נגיש ונוח.

הצוות המקים

יוסי צירין

מייסד האתר

יוסי צירין עבד בתעשיית הקולנוע כ-16 שנה, ממש לפני הקמת איגוד עובדי הקולנוע והטלוויזיה (אקט) ועבר את כל חבלי הלידה של תעשיית הקולנוע עם הקמת האיגוד ולקח חלק מעשי בחיזוקו. 

היום ראה צורך לממש את הידע לטובת אותם עובדי/ות התעשייה ואיתם השחקנים/ות, דוגמנים/ות, ניצבים/ות, ביטים/ות וכל השרותים הנילווים. יוסי הקים את אתר 505 במטרה לאפשר שוויון הזדמנויות לעובדים/ות בכל תחומי התעשייה, הוותיקים/ות והמתחילים/ות כאחד/ת. בדגש על אלו שזה עתה סיימו ללמוד ומנסים/ות להתברג בתעשייה כשהאתר מאפשר להם לעשות זאת בצורה שווה על פי זמינות ידע ודרישות התפקיד. האתר מאפשר למלהקים/ות ומפיקים/ות לבחור את המועמד/ת לפי צרכי התפקיד המוצע ולא על פי ראות עיניו של הסוכן המתוגמל באחוזים משכרו/ה של השחקן/ית או הדוגמן/ית הכבולים לסוכן.

גל קריכלי

עורך דין

גל קריכלי עורך דין המתמחה ב….., מנהל את כל הצד המשפטי של האתר.
כך אנחנו יודעים שהכל נעשה באופן הכי חוקי שאפשר ותוך שמירה על הפרטיות והביטחון של החברים/ות באתר.